Kontracepcija

trudnoca

tomislav1298

Postovanje molio bih vas za odgovor jer nemogu naci temu ovakvu ovdje. Hvala.
znaci ja i cura smo imali spolni odnos na njene plodne dane u pocetkz bez kondoma kakvih 20 sekundi a kasnije smo stavili kondom i kada sam svrsio svrsio sam izvan nje i u kondomu.
dali ima razloga za paniku?
Hvala unaprjed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

laly1234

Dobra vecer,

zanima me postoji li mogucnost trudnoce ako je skliznuo kondom prilikom vadenja a svrsio je u njega... kondom u trenutku kad je skliznuo vec je bio u pola vani te je malo sperme kapnulo na usne... 14 dan ciklusa je a traje inace oko 30-31 dan. unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako niste sigurni da li je dio ejakulata dospio u rodnicu onda je bolje da uzmete pilulu za dan poslije.

laly1234

Ucinila sam kako ste i rekli happy sad me bole grudi i imam bijeli iscjedak... znaci li to da cu dobiti mengu? Hvala Vam unaprijed na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Obično krvarenje nakon uzimanja kroz tjedan dana, a menstruaciju u očekivano vrijeme ili uz koji dan kašnjenja.

laly1234

nisam imala nikakvo krvarenje nakon pilule... znaci li to da nije djelovala?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mora značiti .

laly1234

Postovani,
nakon te popijene pilule dobila sam 23.12 i trajalo je pet dana no evo danas je 27 i ja jos nisam dobila, bole me grudi i leda... imala sam dosta stresnih situacija ovaj mjesec i spolne odnose sa zastitom pa sam malo sad zabrinuta..

Hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne bi trebalo doći do trudnoće.
Molim.

laly1234

A sto se tice menstruacije.postoji li mogucnost da mi je i ona pilula utjecala na ciklus?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da je od pilule.

ajooj

Poštovani,
Imala sam spolni odnos s kondomom i ejakulirao je van mene. Menstruacija mi kasni 3 dana, a danas sam dobila iscjedak koji izgleda kao "blaga" menstruacija. Inače imam jako neredovite cikluse, pa me zanima jesam li možda ostala trudna?
Hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vama kao i ostalima savjetujem da napišete datum zadnje menstruacije, koji dan ciklusa ste imali odnos, da li je bio zaštićen ili nezaštićen, da li je bilo ejakulacije, kad se javilo neuredno krvarenje itd. Dakle što da odgovorim na vaše pitanje?

cvjetak13

Dana je 17i dan od dana kad sam imala odnos s ejakulacijom a na dan odnosa sam zaboravila pilulu koja je popijena s 15h zakasnjenja i nastavila piti dalje bez pauze 7 dana.rekli ste mi da cekam kraj kutije i pauzu u kojoj trebam dobiti krvarenje. Danas ujutro sam napravila test na trudnocu koji je bio negativan, postoji li sansa da je lazno negativan?znam da mi ne preostaje nista osim cekanja do kraja kutije kada cu sve znati sa sigurnoscu ali zanima me da li mogu biti mirnija s obzirom na negativan test, jesu li velike sanse da je lazno neg.?

Hvala na strpljenju i Vasim uvijek brzim odgovorima.pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Ne brinite.