Kontracepcija

Trudnoca

elisa

Postovani dobro vece.....Imam 28.godina..Imala jednu trudnocu sve uredno proteklo...Mjesecnicu zadnju sam imala 27.11.2014.god..u tarajanju od 6 dana ..Vec godinu dana mjesecnice su uredne dobijem na vrijeme na 30 ili31dana..Planiram drugu trudnocu ako sam dobro racunala plodni dani su mi 10,a mi smo imali odnos od 7 do 15 novembra da li je moguce da sam trudna trebam iducu mjesecnicu da dobijem za 8dana...Za sad me samo jako bole grudi al malo drugacije nego kod mjesecnice bol ide prema pazuhu i vise me peku, zare bole me ledja lumblni dio i probadanje stomaka i desnog jajnika...Da li je puno rano za kucni test na trudnocu..Unaprijed zahvalna..Ugodno vece...Pozdrav...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća je svakako moguća. Test tek napravite u vrijeme očekivane menstruacije.

elisa

Postovani dobro vece..Hvala Vam mnogo na odgovoru..Prijatno vece.....

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

elisa

Dobro vece postovani doktore..Ja sam Vam pisala u vezi trudnoce i rekli ste da uradim test na trudnocu u vrijeme ocekivane mjesecnice koja je trebala da nastupi27.12.2014.medjutim nije i ja sam radila test na trudnocu 28 tj.danas ..Test je pokazao negativno, a radila sam ga ujutro sa prvim urinom . Mjesecnicu jos nisam dobila..Sta mislite da li sam se rano testirala ili nisam trudna..Unaprijed zahvalna prijatno vece....

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste prerano. Ne radi se o trudnoći.

Pitalica1

Doktore koji su najraniji simptomi u trudnoci.Da li je moguce da povracanje i mucnine budu simptomi trudnoce posle samo tjedan dana?
Naime trudnoca se u mom,tj nasem,slucaju nije mogla desiti,kad bi se desilo bilo bi fenomen,nije bilo panetracije,mozda prstom predejakulat nekak al ne vijerujem,nije bilo ne potpune panetracije prstom,vec po usnama,al ona od sinoc ima mucnine i povraca cijeli dan,onaj ovulacioni sekret nije bio,trebao se do sad desiti,mzd nije primijetila.Cim nesto pojede ili popije povraca.Da li je moguce da je trudnoca?Mozda virus,jeste da nije vase pitanje ali vi kao doktror znate vise od mene.
Hvala puno.