Kontracepcija

Trudnoca ili ne ?

smaksvita

Postovani
Posljednja menstruacija bila je datuma 28.6og i dosla je na vrijeme i trajalq kqo inace.Spolni odnos polovinom 6mjeseca)
Jucer 17.7og prilikom brisanja nakon mokrenja na papiru je bilo krvi (svjeza svijetla crvena) kao da sam dobila menstruaciju.. al samo taj jedan put..i kasnije nista..ni danas nista. Posroji li mogucnost nekakve trudnoce ili je posrijedi nesto drugo ? Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Vjerojatno se radilo o ovulacijskom krvarenju.