Kontracepcija

Uzbuđenost

lila_55

Jučer sam imala odnos s dečkom i pošto sam bila poprilično uzbuđena,srce mi je ubrzano lupalo i sve je bilo u redu dok u jednom trenutku nisam ostala bez zraka,srce mi je lupalo kao da će iskočiti,počeli su mi ići trnci kroz ruke i lice i na nekoliko trenutaka,prsti i šake su mi bili posve ukočeni kao i lice,a jagodice prstiju su mi pulsirale i izgedale kao da će prsnuti.i da,posve sam dehidrirala.Ne znam da li je ovo uopće pravo mjesto za ovo pitanje,ali stvarno ne znam što mi je bilo i što napraviti ako se to ponovi?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Definitivno nije mjesto za ovo pitanje happy. Probajte pitati prijateljice