Kontracepcija

Vazektomija

Tata

Postovavni,

Molio bih da me uputite kojem liječniku specijalistu se potrebno obratiti da bi se ucinila vazektomija i postoje li zakonska ogranicenja tj. prepreke kao kod zena da se zahvat izvede? (npr. broj rodjene djece u obitelji ili slicno)

Da li je zahvat moguce uciniti na uputnicu ili se placa?

Hvala!

doc. dr. sc. Branko Radaković

Morate se javiti urologu u jednu od uroloških klinika gdje se to radi. On će Vam dati sve daljnje upute.

Tata

Zahvaljujem na odgovoru!

Lijepi pozdrav

takula

Stovani, nikako da nađem urološku polikliniku u Zagrebu, gdje bih mogao obaviti vazektomiju. Lijepo Vas molim za preporuku.
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Urologija KBC Rebro ili neka od privatnih klinika.

vure

Postovani,
Ima li vazektomija dugorocno ikakav los utjecaj na zdravlje odnosno povecava li rizik od nekih oboljenja? Koje su moguće komplikacije pri samom postupku?
Zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne koliko znam. Pitanje je za urologa pa morate njega konzultirari.