Kontracepcija

yaz zaboravljena pilula

danci555555

Postovani,

pijem yaz pilule vec 3 mjeseca, 7.11. sam zaboravila popit 20. tabl., i 8.11.- 21.iz blistera,
s time da sam imala odnos 6.11. i 8.11. i decko je svrsio u mene..
Danas sam popila obje zaboravljene, ukljucujuci i tabletu za danas (22.u blisteru)
sta da radim, imam li razloga za brigu, jesim li zasticena od trudnoce i trebam li koristit dodatnu zastitu?
da nastavim normalno pit tablete, bacim placebo, i odma pocnem s novim blisterom, ili?
Jesam li ispravno postupila s time sto sam danas popila 3 tablete?

danci555555

Zaboravila sam napomenut da sam dobila krvarenje

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite dalje uzimati. Bijele bacite i krenite s novim blisterom.

kapuljice

Poštovani,
Zaboravila sam popiti 13. i 14. tabletu iz blistera,i popila sam ih obje u isto vrijeme.Da li mi možete reći kako da nastavim piti dalje?
Pozdrav

Pipp

Postovani,
Pijem Yaz otprilike godinu dana. Nisam sigurna jesam li jutros popila 7.tabletu, obzirom da mi se jednom dogodilo da sam ju izvadila iz kutije i u zurbi jednostavno ostavila na stolu. Bojim se da sam ju negdje samo zametnula. Jucer sam imala odnos. Mozete li mi pomoci, sto da napravim??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kapuljice , dalje po jednu do kraja blistera uz dodatnu zaštitu tjedan dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pipp uzmite zaboravljenu i ovu za danas čim prije i dalje dodatna zaštita tjedan dana.Sutra uzimajte prema uobičajnoj shemi dalje.