Kontracepcija

Zaboravila sam popiti tabletu

Adisa122

Ovo mi je prvi put da koristim kontracepsiju. I tek mi je prva sesmica i odmah 3 dan sam zaboravila da popijem tabletu 4 dan sam imala seks sa muzem. Dali je moguce da sam ostala trudna

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa postoji. Ako ne želite trudnoću uzmite pilulu za dan poslije.

kunis

Poštovani,
Molila bih Vas za pomoć. Yaz tablete pijem već par godina. Ovaj tjedan mi se desilo to, da sam zaboravila popiti tabletu u prvom redu blistera. Zaboravljenu tabletu sam popila, zajedno sa tabletom koja je bila na redu. Odnose sam imala u tom tjednu kada je tableta zaboravljena.
Dali ima mogućnosti za trudnoćom?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je jako mala. Ne bi trebalo doći do trudnoće.