Kontracepcija

Zaboravljena Naelia tableta

tsmarta

Postovani, pijem tablete naelia navecer oko 22h i tako otprilike 7mj. Zaboravila sam popiti jednu zutu tabletu 12.10 i sjetila sam se tek 14h kasnije,dakle 13.10. u 12h, odmah sam ju popila i dalje sam nastavila kao i inace. Problem je sta sam imala odnos 12. na dan kada sam zaboravila popiti pa me strah od moguce trudnoce?? I je li obavezna zastita daljnje dane i koliko dugo? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

ŠAnsa postoji no nije velika. Dodatna zaštita do kraja blistera.