Kontracepcija

zabrinuta

mala5

postovana doktorice.ovako ja mengu trebam dobiti sad ovih dana i nadam se da ću dobiti uskoro tj.15.7 ili 14.7. a 22.7. idem na more pa bi menstruaciju hrjela dobiti čim prije da li ima nesto sto izaziva menstruaciju i kako i koliko toga ptit i koji lijek da koristim da odgodim menstruaciju ako mi nebi došla.hvala puno

Natalija Beljo, dr. med.

možete kod svog ginekologa dobiti tbl koje pijete 5-7 dana prije očekivane mjesečnice kako bi je odgodili.