Kontracepcija

Zamjena pilula tokom mjeseca?

hr.tokic

Pozdrav, cura je zaboravila tablete u drugom gradu, i onda joj je kolegica posudila svoje...ona inace pije Lindynette, a popila je vec drugi dan Naelia...kaze da imaju istu kolicinu hormona i da je to jedino bitno, ali ja bas nisam siguran u to?

mozete li mi reci kakvi problemi mogu nastati, ili je to sve sasvim uredu?

hr.tokic

samo da napomenem (posto sam novi na forumu i ne vidim opciju za urediti post)

znaci pije Lindynette vec 10dana i sad 11ti i 12ti dan je popila ove druge

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani,
neće se ništa dogoditi. I jedno i drugo su kontracepcijske tablete istog sastava, nešto drugačijeg omjera hormona.