Kontracepcija

zaštita za vrijeme menstruacije

closure

Poštovana,
zanima me je li zaštita jednaka ako pijem bijele tablete čak i onda ako se dogodi snošaj za vrijeme menstruacije? Unaprijed zahvaljujem.

Natalija Beljo, dr. med.

Da, zaštićeni ste.

shakira1

Postovana, imala sam menstruacije 4.7 , 31.7 i 27.8. ako je do bilo kakvog spolnog kontakta doslo 27.8( dakle, prvi dan menstruacije), to je zasigurno bilo tijekom neplodnih dana?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.

shakira1

a bolovi u leđima i jajnicima? moguca infekcija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom svakako da ne.

shakira1

a za datume smatrate da su dovoljno redoviti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da, dovoljno su redoviti.

shakira1

zahvaljujem, umirili ste me.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.