Kontracepcija

Zbunjena :/

M.a.k.y.

Ja imam drugi problem... Svi zaboravljaju popit pilulu, ja sam ih popila previse, sada krenem da popijem pilulu i skuzim da je vec popijena i ona za subotu, problem je sto nemam pojma ni kad ni kako sam je popila... ni koliko... malo sam smetena zadnjih dana... Ako mi moze ko reci sta dalje, dali da nastavim piti i kako da nastavim? hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koje pilule uzimate?

M.a.k.y.

Logest je u pitanju.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dalje po jednu. Skratit ćete si ciklus za jedan dan. Sedam dana pauze i novi blister.

Lora77

Poštovani!
Prestala sam piti pilule i odmah kad sam dobila nakon dva dana sam imala spolni odnos nezastičen, tri puta eakuacija zaredom, i sad nakon cetiri dana sam opet dobila??? Dali je moguća trudnoća?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako sam vas dobro razumio, nije moguća.