Kontracepcija

Zbunjena...

Lola14

Pozdrav!

Imam pitanje. Pijem kontracepcijske pilule Lindinete nekoliko mjeseci. U subotu sam popila zadnju tabletu, a u nedjelju smo dečko i ja spavali sa kondomom u kojega je on svršio. Nakon toga, sat ipo, spavali smo bez kondoma jer ih više nismo imali i on nije svršio. Postoji li mogućnost da ostanem trudna? P.s. danas je utorak, a još nisam dobila.

Hvala unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji i u pauzi ste zaštićena.

barbara200

svi nalazi su mi uredni od papa testa do cervikalnih briseva, rađeni prošli mj. u vrijeme ovulacije i nakon menstruacije imam zuckasti iscjedak zna biti i zarko zute boje. da li postoji mogucnost da je unistena samo vaginalna flora? posto su svi nalazi uredni. sto preporucate? hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probiotike lokalno i na usta.