Rak debelog crijeva

Adenocarcinoma dukes c - sredstva za jačanje imunološkog sustava

mariobrki

Otac je operirao karcinom deb.crijeva (Dukes C) 20.11.2007., a dijognisticiran je 10.11.2007. Karcinom se nalazio 12 cm od rektuma, promjera 2-3cm, crijeva su uspješno prespojena,ali je stigao nalaz da se lokalno raširio. Ovaj tjedan kreće na paket 5 tjedana kemoterapije i zračenja u Split. Zanima me postoje li preparati koji se mogu uzimati uz terapiju sa ciljem pojačanja organizma i djelotvornijeg utjecaja terapije. Imamo saznanja za napitke od gljiva naziva LENTIFOM, LENTRAM, POLYPORIN, SUPER POLYPORIN i AGARIKON iz klinike Dr.Myko San u Zagrebu (Dr. Jakopović). Također i za kapsule IMMUNOMAX AHCC koje povečavaju imunološki sustav.
Molim Vas za vaše mišljenje ili neki savjet.

Puno hvala,
Mario

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Sve su to preparati iz podučja alternativne medicine i marginalne znanstvene medicine. Nedovoljno su istraženi i nedokazanog djelovanja. Ne preporučam vam da ih upotrebljavate. Preporučam vam da nastavite s liječenjem koje vam je određeno u splitskoj bolnici, a koje je utemeljeno na znanstvenim dokazima i dokazane i provjerene djelotvornosti. Liječnik u splitskom zavodu za onkologiju će vam prepisati i sve ostale potrebne lijekove, ako su uopće potrebni. Uzimanje previše lijekova, neprovjerene djelotvornosti i dvojbene koristi može biti štetno.