Rak debelog crijeva

Rak debelog crijeva ...

guest123456789

Moj tata ima 33 god.

Imao je rak na debelom crijevu,To mi je imala prabaka,a djed sad ima kamenac i cir. Tata je operirao rak prije 2 godine.Iskocila mu je Kila .
Isao je operiratii (ove godine) i stavili su mu neku mrezicu. Kad se vratio iz Zagreba ( sa operacije ), dobio je temperaturu ( 37 - 38 )
otisao je u bolnicu i imao unutarnje krvarenje.
Jos je u bolnici.
Eto,mene zanima kakvi su mu izgledi ?!
Da li je to genetski ?
Da li moće umrijeti ?!

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Ne mogu vam dati izglede vašeg oca jer niste naveli nikakve podatke o vrsti i proširenosti tumora u trenutku operacije niti o liječenju koje je provedeno nakon operacije. Prema podacima koje ste naveli najvjerojatnije se ne tadi o nasljednom ili kako vi kažete genetskom tumoru. Sadašnje stanje je prema vašem opisu najvjerojatnije komplikacija nakon operacije kile i nije u izravnoj vezi s tumorom. Opet nema nikavih podataka o njegovom sadašnjem stanju i ne mogu vam navesti daljnji tijek stanja niti izglede. Najbolje bi bilo da o svemu štovas zanima porazgovarate s liječnicima koji ga sada liječe i koji su najbolje upućeni u njegovo stanje i mogu predvidjeti daljni tijek bolesti i navesti izglede vašeg oca.