Rak dojke

bol u lijevoj dojci

cindi

imam 26 god prije 2 godine rodila sam bebu i jedva uspjela da sacuvam mlijeko jer su me bolile bradavice nakon 3 mjeseca borbe uspjela sam i dojila je dalje 18 mjeseci medjutim koliko god sam bila uporna i stavljala je na lijevu dojku odbijala je i cijelo vrijeme je dojila samo desnu dojku sad me svaki put pred menzes boli lijeva dojka i osjecam da je teza od desne imam bolove i u desnoj ali nisu jaki kao u lijevoj

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
preporučujem Vam da se javite svom liječniku radi kliničkog pregleda dojki te da dogovorite UZV dojki.

a1m2y3

Poštovani,
Imam 18 godina i već dva dana osjećam neugodnu bol u lijevoj grudi, u razdoblju ovulacije. Bol je prodorna i većinski u dijelovima oko grudi. Nisam prije nikad imala takve bolove. Treba li me to zabrinjavati?

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
svakako se javite liječniku

anchy95

Imam 20 godina,ali evo vec 5 dana otkako imam te uzasne bolove,bolove osecam samo u desnoj dojci,i mnogi bio povezali sa menstruacijom,ali ne kod mene nema veze,kada dobijem ni pre toga nemam bolove u dojkama samo osecam kako su teske. Ali ovi se bolovi nastavljaju pila sam i lekove i drzala obloge po celu noc i dan i sve je isto,dodje mi da placem opd bolova. Moram da napomenem da sam pre godinu dana imala takve iste bolove,ali oni su prosli odmah nakon lekova i obloga koje sam stavljala. Svasta sam tada cula,i iskreno uplasila sam se. Sada evo opet isto,desna strana mi je nekad potpuno oduzeta a bolovi nikako ne prestaju,sve su jaci.
Sta da radim,molim vas pomozite???

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
iz opisanog mislim da se radi o upali dojke. Svakako se javite liječniku.