Rak dojke

bolest dojke

brla

Molim objašnjenje nalaza uz dojke.Pacijentina osjetno gubi težinu,te to zabrinjava.adali 2x na pregledu se mora izvesti punkcija radi-sigurnosti.

Hvala

Zdenka Opis:donosi nalazmamografije-UZ Koža i podkožno tkivouredne strukture i debljine,mješani tip dojke,dostafibroznih telipomatoznih areala obostrano,ne nalazim žarišnih promjena
Potrebno za 2 mjeseca provjeriti retromamarno podrućje desne dojke.

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
liječnik koji je očitavao mamografiju za sada ne vidi sumnjivih promjena koje bi tražile daljnje pretrage, uključujući i punkciju, ali svakako obavite preporučenu kontrolu za 2 mjeseca.