Rak dojke

Citoloski nalaz dojke

ivana59

Postovani,
Zbog pojave mlijecnog iscjedka iz obe dojke i tamnog iscjedka iz lijeve dojke radila sam citolosku analizu.U nalazu stoji:
"U razmazima iscjedka iz obe dojke prisutno srednje obilno pigemontofagi i sekret,dok je u iscjedku iz lijeve dojke prisutna pokoja globularna nakupina morfoloski urednog duktalnog epitela.
Misljenje:Papilarna proliferacija duktalnog epitela."
Molim Vas da mi kazete imam li razloga za brigu.Hvala.

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
zasad nema razloga za brigu ali morate nastaviti s redovnim kontrolama