Rak dojke

CYSTICUM MAMMAE

HARUNAMAR

MOJA DIJAGNOZA JE ;
TU CYSTICUM PROLIFERATIVUM MAMMAE DEX BI-RADS 4a-b E4
DYSPLASIO FIBROLIMATOSA ET CYSTICA MAMMAE BILL BI-RADS 2 E2 ACR2
LGI LIPOMATOSAE REACTIVAE AXILLAE DEX ET LGI LIOPMATOSAE AXILLAE SIN
POTREBAN HIRURSKI TRETMAN

MOLIM VAS MALO DAMI OPSETE I KAZETE STA DALJE URADILI SU MI PUNKCIJU I SADRZAJ JE OTISAO NA PATOLOGIJU NALAZ SE CEKA 10 -15 DANA !!
HVALA UNAPRIJED

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
kod Vas su nađene sumnjive promjene koje traže daljnju analizu kako bi se utvrdilo o čemu se točno radi. Stoga je liječnik uzeo uzorak tkiva i kad citološki/patološki nalaz bude gotov znat će se o čemu je riječ i koji je daljnji postupak.