Rak dojke

FA

tincica

Dobar dan ovako zanima me sta da radim. Imam 6 fibroadenom nitko mi ne zeli nista konkretnk reci jedan stalno raste bole me svi bila sam na MR i na citopunkciji

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
ako sam dobro shvatila, pronađeno je 6 fibroadenoma?
Radi se o benignim tumorima ali ukoliko su veliki (cca veći od 3 cm), brzo rastu te Vas smetaju, svakako se javite kirurgu radi dogovora o operaciji