Rak dojke

grudi

anamarija96

Postovanje!
Muci me par stvari u vezi mojih grudi.. imam 17 god,pijem kontracepciju lindynette 20 ( ne znam da li je to mozda povezano). Jako su mi izrazene vene na grudima i sve se vidi plavo + sto sam dobila strije(ljubicaste boje) i ima ih dosta.. bradavice su mi jako malene i nisu ispupcene prema van,samo kad se nadraze od hladnoce ili dodira npr se "stvrdnu" i budu normalne i izrazene (ako me razumijete),a kolut oko bradavica je pak dosta velik i blijed,a nekada mi bradavice budu ljubicaste.. takoder su mi grudi skoro uvijek bolne i tvrde iznutra kao pred menstruaciju,sad ne znam da li je to povezano sa kontracepcijom,da li rastu i jel to sve normalno? happy (takoder sam nekad znala nakon tusiranja namazati malo mlijeka za tijelo po grudima i cini mi se kao da se bradavice hidratiziraju i da odmah bude "bolje"blunk

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
ukoliko imate bilo kakvih sumnji po pitanju izgleda grudi te povezanosti istog s uzimanjem kontracepcije, svakako se obratite ginekologu koji Vam je propisao kontracepciju te zatražite pregled grudi