Rak dojke

Herceptin i cijepljenje protiv gripe

baldspot009

Poštovani,
Primam bioterapiju Herceptin-om, trenutno 12/17doza.
Koja je Vaša preporuka za cijepljenje protiv gripe za mene, dakle, terapija Herceptinom je u razmaku od 3tjedna?
Napominjem, da imam dvoje djece, školska i predškolska dob, oboje redovito i dodatno cijepljena.
Evo zadnje protiv vodenih kozica.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru i savjetu.

Dob:42god;dijagnoza karcinom dojke,odrađena chemo AC, Taxol, operacija, zračenje

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
načelno se možete cijepiti ali ipak obavijestite svog onkologa da Vam da konačno mišljenje