Rak dojke

Iscedak iz dojke

Prespana

Radila Sam ultrazvuk dojke Sve uredno.Ali kad stisnem levu dojku imam neki bjedo proziran iscedak.Kad su mi otkrili Hasimodo tiroidis pre 4 _5godine,ispitali su mi prolaktin zbog iscedka I bill je u granice normale.Od tada imam taj iscedak I ne obracam paznju.Ali dok koja mi je radila ultrazvuk dojke rekla mi je da uzmem primerak I ispitam.U mikro pokazalo se da se radi o stafilokokus aerius I treba da pijem.antibiotike.Nezam sta da radim stim da nemam nikakve promene na dojci nista me ne boli I ovaj problem je vise godina.i sta ako pijem I uvek imam mleka (iscedka)I opet moze.da se dobije bakterija ???Hvala

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
s obzirom na nalaz stafilokoka bilo bi dobro da provedete propisanu terapiju te nastavite s kontrolama, sukladno dogovoru

Prespana

Nisam ispila antibiotics zbog stomacnih prob.Dok me poslala da vadim Jo's jedan put bris.Jedva Sam uzela jednu kapljicu is grudi sto Sam morals primeniti vrlo jaki pritisak.Ovaj bris nakong48 sataa ostao sterilan.Sta da radim?Neznam kome da verujem.Dok kaze da opet nakon 1mesec da ispitam.Bolove nemam Ali sad sad Sam probala da stisnem nemam nista,ili treba primeniti vrlo Jak pritisak za jednu kapljicu.Da cekamm ili da pijem atibiotike(da verujem prvog brisa

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
postupajte po savjetu liječnika koji Vas je pregledao i ordinirao terapiju.