Rak dojke

kontracepcija

nada:)

Lp.18.2bila sam na redovnom ulzrazvuku dojki i sve je u redu-hvala Bogu.Par dana nakon toga pocela sam uzimati kontracepikske pilule-lyndinette-par dana nakon.koristenja napipala sam kvrzicu na lijevoj dojci i pocelae boljet na dodir.Ji
Jucer sam bila kod ginica i dao mi je uputnicu hitno za ultrazvuk al idem tek u pon jer kod nas u bol hitno ne znaci nista.Pa mene zanima da li su kontracepciske pilile mogle pokrenut nesto po zivot opasno u tih dva tjedna pijenja?inace pijem ih prvi put u zivotu-28god imam-i dvoje tintilinica.pocela sam ih piti radi acna na licu.hvala.

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
budite bez brige, 2 tjedna uzimanja kontracepcijskih pilula nikako ne može pokrenuti nastanak maligne bolesti.
Moguće se radi o upali, s obzirom da je kvržica bolna a možda se radi i o nečem drugom, uzv će to svakako razjasniti.