Rak dojke

moja neodgovorna mama

kayla

ima 56godina i ne pazi bas na zdravlje, mislim nevoli ici doktoru...primjetila sam da na lijevoj dojci u donjem lijevom kvadrantu ima malu ranicu, kao opekotina od cigarete. ispod se nalazi mala kvrzica velicine graska....znam da u svakom slucaju treba otici doktoru ali jel moze to nastati i zbog neceg drugog osim od eventualnog tumora....to ima vec koja tri tjedna i smanjilo se...hvala

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Nemoguće je i neprofesionalno postavljati dijagnozu samo na temelju opisa stanja datog od bolesnika ili još gore rodbine, a bez pregleda bolesnice i eventualno potrebnih dodatnih pretraga. Prema tome, vaša majka mora otići na liječnički pregled.