Rak dojke

nalaz mamografije

siki

Poštovani doktore!

Lijepo Vas molim da mi objasnite nalaz moje mamografije.
U svim kvadrantima nalazise široko distribuirane okruglasti kalcifikati benignih obilježja promjera 1-2 mm, bez promjena u odnosu na ranije mamograme.
U axili limfonodi vel do 9,6mm.
St post mastectomiam I dex.

Inače sam desnu dojku operirala 2005. god. Još uvijek sam na terapiji aromasina. Posljednji markeri ca-15-3 od 30.11.2010. su 13,9.

U očekivanju Vašeg odgovora unaprijed zahvaljujem.

S poštovanjem!

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Nalaz mamografije zdrave dojke je potpuno uredan. Na njemu se ne opisuju nikakve niti sumnjive, a kamoli jano patološke promjene. Isto tako je u redu da nastavite uzimati Aromasin do punih pet godina uzimanja. nakon toga trebate samo nastaviti redovite kontrole.