Rak dojke

Nalaz Uzv-a

Maike

Postovana
25.9.zavrsila sam liječenje raka lijeve dojke koja je djelomično odstranjena. 29.12.2015 napravila sam uzv koji je bio u redu. Danas sam išla na uzv zbog oštre boli u lijevoj dojci i na uzv-u je uočena ovalni hipoehogeni odjek, pravilnih granica13X6mm sa dorzalnim pojačanjem.
Molim Vas za pojašnjenje što bi to bilo i što bi bilo najbolje učiniti sljedeće.
Hvala!

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
svakako se javite liječniku koji Vas prati. Tek nakon pregleda dojke te usporedbe s ranijim nalazima moguće je interpretirati ovaj nalaz UZV-a.