Rak dojke

Promjena na aueroli tj.koži oko bradavice

DJEJAJKJ

Poštovani
primjetila sam da mi se promijenila auerola oko lijeve dojke,u jednom dijelu se proširila tj.postala veća i to ima kao neki tamniji obrub pa me zanima da li mi možete dati kakav savjet u vezi toga?

Zahvaljujem

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
uzroci promjena na aureoli mogu biti različiti. Svakako se javite liječniku kako bi se utvrdilo o čemu se točno radi