Rak dojke

Prosireni mlijecni kanali

xxxNinaxxx

Postovana, prije 1 mj sam bila na uzv dojki i u redu je, samo prosireni mlijecni kanali obostrano. Imam 35 god. Unazad 2 tj primjecujem na lijevoj areoli izrazenije montgomeryjeve zlijezde koje su crvenije. Areola je svijetla. Ima li veze s prosirenim mlijecnim kanalima? Ili je problem na kozi, gljivice? Candidu imam cesto na intimnom podrucju. Mozda sam rukom prenijela? Uzv je u redu, no brine me ovo. Nisam trudna, niti sam rodila. Pijem kontracepcijske tablete Qlaira, te Primolut nor zbog ciste na jajniku. Sto mislite da je uzrok? Mogu li mazati nekom kremom ili stavljati oblog? Ne boli, niti svrbi. Molim za savjet.

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
nažalost, bez pregleda nije moguće reći o kakvoj se promjeni radi. Svakako se javite svom liječniku