Rak dojke

proteus mirabilis

marina...

Molim Vas ako mi mozete pomoci,
Sestricni je otkrivena bakterija proteus mirabilis u dojci..ima 29 god..
Imala je 8 operacija i svakodnevno se mora cistit gnoj,antibiotici do sad nisu pomogli. Vec godinu dana se bori s tom bakterijom..
Ima li lijeka za to? Da li bi pomoglo da se otstrani cijela dojka
Hvala

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
drenaža upaljenog područja te antibiotici su terapija navedenog stanja.
Odstranjenjem dojke bi se svakako otklonilo žarište upale ali mislim da je taj zahvat malo ekstreman. Svakako se treba posavjetovati s kirurgom koji vodi liječenje.