Rak dojke

Strah me...

kudbasja

Molim vas za strucno jedno misljenje
Jucer dok sam se tusirao nasao sam krvrzicu ispod lijeve bradavice, tocno ispod nje krvzicu, dosta je tvrda i ne boli, vise skaklji kad se dira. Inace prije tjedan dana udario sam se na tu bradavicu i mislim da je mozda od toga ta kvrgica, ali sumnjam da mi je udarac dao naslutit da imam kvrzicu . Tata je rekao da je to pubertet. Imam 13 godina ^^
Dali ima veze mozda sa rakom?
surfao sam i nasao sam da je rijetkost da muski imaju rak na "DOJCI"

POMOZITE STA JE NAJBOLJE DA RADIM?

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Zaista je rijetkos da muškarci dobiju rak dojke, a osobito netko tako mlađahan kao vi. Dakle, mala je vjerojatnost da se radi o raku, ali bez liječničkog pregleda, samo na temelju opisa,ne može se niti naslutiti o čemu bi se moglo raditi. Dakle, otiđite liječniku na pregled i nakon toga će stavri biti puno jasnije.