Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

akne

Max

Poštovani,
imam 20 godina i masnu kožu lica. Molim Vas za savjet kako uspješno "iznutra" suzbiti pojavu akni, dakle kojim dopunama prehrani u smislu vitamnia i sličnog??? Za čišćenje masne kože koristim Synergie Pure program.

HVALA!

Prof. dr. Jasna Lipozenčić

Vulgarne akne su bolest sebacealnih žljezda. Bitnu ulogu u njihovom nastanku imaju hereditet (neslijeđivanje), hormoni i bakterije. Na tržištu danas postoje brojni preparati za liječenje i suzbijanje akni ovisno o težini kliničke slike. Savijetujem da se obratite nadležnom dermatologu ili da dođete u Ambulantu za Medicinsku kozmetologiju Klinike za kožne i spolne bolesti, Šalata 4, kako bi Vam se nakon detaljnog kliničkog pregleda mogla odrediti adekvatna terapija.