Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Alergija

SlavicaM

Osoba sam sa alergijom tipa crvenila i oblika uzdignutog kao ujed komarca. Traje par god.gdje je ova u prednosti a pojavljuje se vise 4,5,6... mjesec. Povrsina svrbi i pece blago. Pojavljuje se u predjelu glave, obodi lica, ledja vrata itd.. Napominjem: jedina dijagnosficirana bolest je hronicna upala sinusa... Zahvaljujem na bilo kom objasnjenju, jer i posle presinga,urbazona(3 injekcije).. ima svoj napredak. Slavica Mijanovic, Podgorica

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

S obzirom na dugotrajno trajenje bila bi potrebna alergološka obrada da se vidi tip alergije i potencijalni uzroci. Drugo nije moguće reći preko računala.