Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

alopecija areata

Goci5

Pozdrav,prije 6 nedelja mi je opao pramen kose i jos uvijek se siri,velicina rupe je trenutno oko 4 cm sa jedne i sa druge strane.nalazi su uredni,dobila sam mast za tjeme i vitamine.mozete li mi reci koji je vremenski period opadanja kose i smijem li se farbati biljnom kanom?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Oporavak može potrajati i nekoliko mjeseci. U djelotvornost vitamina baš i ne vjerujem, a jače kortikosteroidne kreme ili losione treba primjenjivati 4-8 tjedana.