Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Bijele mrlje na glaviću penisa

Messi 88

Poštovani,
primjetio sam da na glaviću penisa, imam neka bijela područja, kao bijele fleke. Niti su tvrđe, niti bilo šta od ostalih područja glavića samo ih ima i velike su poprilično i raspoređene.....neboli dok uriniram ili ejakuliram, nikakve smetnje u bilo kojem pogledu. Nisam imao spolni odnos do sada tak da bi rekao da su spolno prenosive bolesti isključene, niti pušim niti pijem. Nadam se da nije karcinom ili slično. Kažem nikakve smetnje samo imaju te bijele fleke (mrlje) i iskreno rečeno neznam točno otkad su tu (ima sigurno više od mjesec danamožda i više), nisam baš obraćao pozornost.

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Sigirno se ne radi o karcinomu, ali za dijagnozu bi bio potreban dermatovenerološki pregled.