Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Bijele mrlje na vrhu penisa

milanjerema

Postovani,

juce su mi se pojavile bijele mrlje na glavicu, tacnije kao neka skrama. Nista me ne boli, ni kada mokrim, ni inace. Zasvrbi s vrijemena na vrijeme, nista strasno.

Imao sam odnos sa djevojkom u nedjelju, a ona je stavila vaginalete tu noć, nekoliko sati prire odnosa. Da li to moze biti razlog pojave ovih mrlja?

Kako se lijeci ova infekcija? Imam i fotografije

unaprijed zahvalan.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatni uzrok su vaginalete i nemate vjerojatno nemate nikakvu upalu.

milanjerema

Da li postoji neka terapija, neka mast ili nesto cime bih ublazio povremeni svrbež i bijele mrlje?

unaprijed zahvalan,

Milan

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nema.