Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

bijele točkice na glaviću i bijela koža na penisu

ivn1001

Pozdrav,

već dugi niz godina na glaviću imam bijele točkice (na donjem dijelu glavića, na samoj granici između prepucija i glavića). Također, kada prevučem prepucij, ispod njega koža mi je bijela (izgleda ispucalo) i uzrokuje neugodan miris iako se tuširam svaki dan i presvlačim rublje svaki dan nakon tuširanja. Nije prisutno crvenilo, svrab, pečenje niti bilo kakav iscjedak. Što se tiče bijelih točkica, mazao sam ih Plymicol kremom tjedan dana, ali nisam primjetio promjene. Imam 17 godina i nikada nisam imao spolni odnos. Zanima me o čemu se radi i trebam li posjetiti dermatovenerologa ili postoji nekakva krema kojim se točkice i/ili bijela koža mogu tretirati. Unaprijed hvala na odgovoru!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne treba ići dermatovenerologu niti mazati kreme. Riječ je o normalnim žlijezdama u ovom području.

Lukvuk

Pozdrav
Iman bjele izrastine na kožici oko glavica već duže vrijeme,nekad nestanu pa se vrate.Zanima me dali je bolest koja.
http://tinypic.com/r/rku7pf/9

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nema znakova bolesti. Na fotografiji je normalno spolovilo.