Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Bolne kvrzice

Sandra-Reggae

Vec dulje vrijeme na lijevom stopalu imam bolnu nepokretnu kvzicu na sredini tabana... boli i pece dok mirujem i dok hodam, a najvise kad je dotaknem.... pokusavala sam bolove ublazit raznim kremama i gelovima protiv bolova, ali nista ne pomaze... u zadnje vrijeme sam primjetila slicnu kvrzicu na lijevom dlanu samo je manja i isto boli kad je diram...Voljela bi znat o kakvim kvrzicama se radi, kako ih ljecit i kojem doktoru se obratit za to?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Možda je riječ o virusnoj bradavici ili o natisku. Treba se obratiti dermatologu koji će postaviti pravu dijagnozu i primijeniti odgovarajuću terapiju.

Sandra-Reggae

kvrzice se nalaze ispod koze duboko ne na kozi... sutra idem ortopedu zbog koljena pa cu njega pitat nadam se da ce on znati o cemu se radi... hvala na odgovoru

Sandra-Reggae

danas sam bila kod ortopeda u vezi toga i rekao je da tu krvzicu mora operativnim putem uklonit... da je nastala prilikom neke ozljede... nadam se da ce nakon operacije biti bolje... ono sto me zanima... da li mi pacijenti mozemo sami odlucit kakvu narkozu hocemo... jer su spomenuli da bi me morali uspavati prilikom te operacije... ja bi radje voljela da mi daju lokalnu anesteziju ?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ovo pitanje nije za dermatologa. To trebate pitati ortopeda i anesteziologa.

Sandra-Reggae

Forum za ortopediju nije u funkciji!