Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Bubuljica na penisu

Dan123

Vec 2-3 dana imam neku vrstu bubuljice na penisu izgleda kao da moze da se iscedi i boli pro dodiru, hvala unapred

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu Vam reći napamet što je to"neka vrsta bubuljice".

Ivan 2003

imam nesto kao prist na kozici penisa zanima me da li je opasno ili je samo upala zljezde.. doslo je prije 3 dana i pece na opip

Borna Pavičić, dr. med.

Poštovani, bez pregleda ili barem fotografije je nemoguće utvrditi dijagnozu, uzrok i ozbiljnost promjene koju opisujete.