Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Crvene mrlje

anamarija96

Postovanje! Decku mi se vec neko vrijeme pojavljuju crveni "krugovi",tocke,mrlje kako god.. po ledima,ramenima,prsima.. najrasprostranjenije je na ledima,obuhvatilo je gotovo cijela leda,a danas je najcrvenije nego ikad.. na ramenima najvise,doslovno crvene tocke jedna do druge jako crvene..znate li mozda o cemu bi mogla biti rijec? Hvala !

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na temelju vašeg opisa apsolutno se ne može zaključiti o čemu je riječ.

worried_667

Poštovani!

Prije nesto vise od 2 mjeseca uočila sam na gornjoj strani, otprilike na sredini bedra crveni plik. Izgleda kao ubod komarca te sam pustila misleći da ce proci samo. Plik se ne moze stisnuti, ne ljuska se, a ni ne svrbi. Jednostavno je malo crven i tvrdi. Nigdje drugdje na tijelu mi se nije vise nista pojavilo. Znate li mozda o cemu je rijec?
Hvala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, ne može se reći o čemu je riječ. Ali sigurno nije ništa ozbiljno.