Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

crvene tackice na glavicu penisa

Kecman

Sta moze znaciti crvene tackice na glavicu penisa nemaju nikakav miris ali izazivaju veliki svrab, obicno se javljaju dva dana posle odnosa (u vezi sam3 godine)?
i sta koristiti?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Najvjerojatnije znače iritaciju koja se javlja kod spolnog odnosa. To je prolazno i ne zahtjeva posebnu terapiju.

Milan2307

doktore imam crvene fleke ,tackice na kozici penisa sa glavicem je sve uredu nastolo je od osipa bio mi je malo po telu pa preso na penis i jedno jutro dok sam spavo nesvesno sam malo jace poceso kozicu penisa,koristio sam didermal mast i sad pijem pressing tablete al nikako da se uklone fleke i svrab koja nije cesta al se zna pojaviti i to me jako nervira sta da radim

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o iritaciji. Možete mazati Bepanthen kremu.