Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

crvenilo i svrbež na penisu

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne postoji bolest koja se vidi samo u erekciji. Dakle, možete biti mirni.

miloni21

Postivani

Prije dva dana sam imao nezasticen polni oralni i vaginalni odnos
Danas sam primijetio na glavicu penisa crvenilo sa crvenim sitnim tackicama, nalik na bubuljice, ne boli me, ponekad se javljaj osjecaj izmedju blagog svraba i peckanja, a pri naporu te regije se pojacava crvenilo
Evo i slike http://postimg.org/image/ohnhy9zjn/

Nadam se da je nesto bezopasno, sta vi kazete?
Unaprijed hvala

dado2233

Imao sam kondilome, rijeseni sve super, na svojju ruku sam stavljao oblog sa octom. Slaba iritacija koze bila, danas nakon masturbacije se crvenilo pojavilo. Htio bi vas pitati jel to izazvano octom ili masturbacijom, hvala.

http://s30.postimg.org/4920igext/20160416_203700.jpg

ponocni jahac

Postovani,
Imam vec duze vreme problem sa crvenilom na kozi penisa - mosnicama uz povremeni svrab perutanje i povremeno pucanje koze. Koristio sam sinoderm mast, canesten, macmiror i nisu dali neke rezultate. Nakon upotrebe sinoderma simptomi crvenila i perutanja nestanu pa se ponovo pojavi crvenilo koje izgleda ovako http://postimg.org/image/aobi4zem3/
Molim Vas za savet u vezi lecenja crvenila i koji bi uzrok mogao biti, da li je ovo mozda herpes ili neka gljivicna infekcija. Pozdrav.

Mirkan123

Pozdrav doktore,
imam jedan problem, pojavile su mi se sitne tackice po glavicu i po kozici, desavalo mi se to jednom trajalo dan dva i nestalo, opet mi se pojavilo, imam suprugu samo sa njom i vodim ljubav i opet mi se pojavilo to pa sad zanima me da li je to neki veci problem ili ? Hvala unapred.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Za miloni21: vjerojatno je riječ o iritaciji. Možete mazati Bepanthen kremu.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Za dado2233: vjerojatno i jednim i drugim.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Za pononoćni jahac: nije riječ niti o gljivičnoj infekciji niti herpesu. Svakako prekinite s Sinodermom. Promjene izgledaju kao posljedica pretjerane upotrebe kortikosteroida. Mažite Bepanthen kremu.

bolid2016

Postovani !

Prije par dana sam imao nezasticeni spolni odnos sa djevojkom i dva dana nakon toga su mi se pojavile tockice na spolnom udu popracene sa isprekidanim svrabom.Molio bih vas za pomoc da znam trebam li se obratiti lijecniku ili je rijec o obicnoj iritaciji.

Hvala

http://i68.tinypic.com/vfwcc1.jpg
http://i66.tinypic.com/ngwlrd.jpg

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Izgleda kao jača iritacija.

bolid2016

kakav je postupak kod lijecenja,ako je potrebno ? posto se "kozica" na glavicu pocela ljustiti zanima me trebam li koristiti neku kremu ili nesto slicno

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mažite Bepanthen kremu kroz desetak dana.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Možete mazati Bepanthen kremu.

gospon

Poštovani,

Već me nekih mjesec i pol dana svrbi, tj koliklo sam ja shvatio penis se iritira u dodiru sa dlacicama. U početku je to bio jak svrbež dok se s vremenom kada sam poceo mazati kremama plymicol i betrion svrbez poceo smanjivati, ali nikako da se taj svrbez makne. Nije svrbez toliko jak koliko je iritantan i sa svakom erekcijom svrbi mrvicu jace. Ako imate kakav savjet puno bi mi znacilo.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Moglo bi se raditi o iritaciji. Mažite Bepanthen kremu.

ermin9555

Pozdrav , ovako imam crvenilo na i kod glavica , dal se radi o iritaciji ili nesto vise ? I dal mogu mazati sa canesten kremom unaprijed hvala , i evo slike

https://imagizer.imageshack.us/v2/320xq90/r/922/XCQ47n.jpg

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o iritaciji. U tom slučaju treba mazati Bepanthen kremu.

milos93

molim za pomoc ovo mi se pojavilo pre 3 dana na glavicu i svrbi me ponekad,ima poneka tackica crvena unutar na kozici. i zanima me sta su ove bele tackice na kozici . Unapred hvala

http://postimg.org/image/ol1d84esx/

http://postimg.org/image/jlya6enld/

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o iritaciji. U tom slučaju treba mazati Bepanthen kremu.

denisdens

Postovanje, vec sam vidio slicna pitanja i rekli ste da je to jaca iritacija pa me zanima da li je takav slucaj i sa mnom.. imam neke bjele fleke koje se gule(zbog toga malo ostavlja dojam kao da se ne vrsi higijena), prisutan je i svrbez. Zanima me koliko bi to dugo trebalo i da li se trebaju izbjegavati odnosi dok ne prode? Hvala unaprijed http://tinypic.com/r/9hhn6d/9