Dermatovenerologija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4000 | Broj poruka: 14395

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C


crvenilo i svrbež na penisu


Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

10.08.2016. 13:00

Mislim da nemate nikavu bolest, ali ako to želite potvrditi, javite se liječniku.

mmarkomm

10.08.2016. 13:00

Evo i slika
https://postimg.org/image/pt47oi923/
https://postimg.org/image/n6hg2rkhn/
https://postimg.org/image/4xscskxcl/

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

10.08.2016. 17:05

Na fotografijama je potpuno uredno spolovilo.

jovan888

12.08.2016. 03:25

cao, imam 18 godina i na glavicu su mi iskocile neke male bubuljice iz kojih se vidi kao malo belo isto kao bubuljica kada iskoci na licu itd samo sto su manje i ima ih dosta, puno svrbi...

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

12.08.2016. 10:15

Vjerojatno se radi o normalnim žlijezdama.

mmarkomm

15.08.2016. 17:20

Da li je moguce da stidne dlake iziritiraju prepucij?

Milan89Malta

15.08.2016. 17:30

postovani ja i devojka imamo redovne odnose,i pre neki dan kod oboje nam je poceo svrab i crvenilo...pokusali smo voditi ljubav tako al nju boli..kod mene kao da je kozica malo natekla sa jedne stane,i pola glavica mi je crveno,i svrbi me...e sad ona misli da nam je to od omeksivaca za pranje vesa..vodimo racuna o higijeni oboje,i nismo bili sa drugim partnerima u kontaktu,pa ne verujemo da je neka bolest...jel moguce da nam je promena praska i omeksivaca za ves dovela do toga?i ako mozete da nam preporucite dal da neku kremu koristimo il bilo sta? nemamo priliku da odemo do doktora jer smo u inostranstvu i kad smo otisli zakazali nam pregled tek za dva meseca...

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

16.08.2016. 13:15

Ne mogu Vam reći o čemu je riječ. Postoji mogućnost da je od praška i omekšivača, ali ona je mala. Pokušajte s Bepanthen kremom.

Brt1950

16.08.2016. 13:40

Imam puno tockica po mjehurici zanima me kako ih mogu ukloniti,isto tako ispod glavica,davno sam imao klamidiju i uspjesno sam je rjesio sad mi se opet pocele pojavljivat ko mjehurici malo veci na kozici pa znaju bolit.Dali je to opet neki simpton..(pun je sluzi kad se istisne)

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

17.08.2016. 10:35

Ne mogu vam reći napamet o čemu je riječ.

ddddd..92

23.08.2016. 22:45

Poštovani doktore,

Imam 24 godine, pre par dana sam uočio da mi se na 2 mesta na unutrašnjoj strani kožice penisa pri vrhu nalaze gusto rasporedjene, izuzetno sitne, belicaste tackice koje ne svrbe, ne bole, niti peckaju. Nisam imao rizican sekusalni odnos. Sta mislite da bi to moglo biti, da li je opasno ili su mozda u pitanju Tisonove zlezde? Hvala unapred.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

23.08.2016. 23:15

Da, to su normalne žlijezde koje se nalaze u ovom području.

dm1993

25.08.2016. 00:05

Pozdrav,ima jedan problem i zanima me sta je uzrok,da li je opasno i kako ga resiti? Prvi put mi se problem javio pre godinu dana, kada sam ustao otisao sam na wc i video na polnom organu,na kozici kao neku omcu koja je otezavala navlacenje kozice preko glavica..a ja sam je nategao i pukla je kozica okolo,u obliku kruga oko tog dela penisa gde je bila omca. onda nisam mogao da imam odnose sa devojkom mesec dana dok to nije zaraslo. Taj problem mi se javlja kada nemam odnose par dana,otprilike 4 ili 5 i onda kada hocu da imam odnose a penis je u erekciji kada se navuce preko glavica to opet pukne. Kada imam redovne odnose ili kada mazem to svaki dan tokom pauze izmedju seksualnih odnosa taj problem mi se ne desava. Nije mi normalno da uvek moram da mazem da ne bi pukao. Nemam nikakvu drugu promenu na penisu. Inace mazem pavlovicevu mast ili neku hidrantnu kremu. Zanima me sta to moze biti i kako da resim taj problem?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

25.08.2016. 10:30

Ne mogu Vam reći preko računala. Najbolje da se javite urologu ili dermatovenerologu.

Frantuu

29.08.2016. 22:15

Imam problem pojavila mi se neka tocka u obliku ugriza komarca ili cira ima 6-7 dana i trenutno je sve manja, a pored nje se pojavila druga mala mala tockica s crnim vrhom izgleda poput rane

Frantuu

29.08.2016. 22:20

Pojavilo mi se neko crvenilo ima tjedan dana izgledom podsjeca na cir ili ubod komarca i pomalo se smanjuje i nestaje, pokraj toga su mi se pojavile jos dvije skroz male crvene tockice s crnom tockicom na vrhu doktorica mi je prepisala beloderm, ali po iskustvima ljudi nisam siguran dali da ga koristim

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

30.08.2016. 14:15

Na temelju Vašeg opisa ne mogu Vam reći o čemu je riječ, ali nisam siguran da je Beloderm pravi izbor.

Tuffgong

01.09.2016. 22:25

Postovani,

Zabrinuta sam za svoga momka, pa vas molim da mi pomognete. Naime u 15 sedmici sam trudnoce, na zadnjem pregledu kod ginekologa ustanovljeno je da imam bakteriju stoga mi je doktor propisao Medazol vaginalete, nakon 4 Dana terapije pojavila se, Oteklina usana, jak svrab I sirasti sekret, s obzirom da sam ranije imala gljivicnu infekciju pretpostavila sam da se radi o istoj. Automatski sam prestala sa terapijom. Medjutim momku se pojavila oteklina ispod glavica, crvena naborana kozica, I sitne bubuljice, zali se na boli I kaze da ga pace. Ja pretpostavljam da su gljivice presale od mene, Ali me zanima vase misljenje. Trenutno koristim canesten kremu I svrab se smanjio.
Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

02.09.2016. 21:05

Ne mogu Vam reći o kakvoj je infekciji riječ, ali bi bilo najbolje da se javi liječniku.

simkesm

03.09.2016. 10:55

Postovani doktore,
Imam 26 godina i zanima me da li su ove tackice normalne ispod glavica, njih imam od rodjenja ali sada kao da su malo vece.
Drugo pitanje , od skoro mi se pojavila po mojoj proceni kao bradavica na penisu, a nemam nikakav svrab ni na glavicu ni na penisu niti iritaciju
da napomenem. I polne odnose sam imao sa svega nekoliko devojaka sve su duze veze bile uz koriscenje zasitte.
Kada sam proguglao za tu bradavicu , uplasio sam se jer je iskocilo Kondilomi.

Molim vas za misljenje doktore.
evo i slike.
http://prnt.sc/cdk2h5
http://prntscr.com/cdk442
http://prntscr.com/cdk3nj

hvala!