Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

crvenilo na penisu

mili123

Postovanje,posle odnosa pojavile su mi se crvene tockice na vrhu penisa,hvala na odgovoru
http://tinypic.com/usermedia.php?...2OqPM5Irw3Qr4h4l5k2TGxc#.VY1YL1JfJdg

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

najvjerojatnije je riječ o iritaciji zbog spolnog odnosa. Terapija nije potrebna.

mursa7890

Pozdrav doktore,
potrebna mi je vasa pomoc(savjet)... naime ovako,spavao sam s jednom djevojkom bez zastite (4 puta u jednoj noci)...odma isti dan par sati nakon odnosa pojavila mi se mala bijela izraslina (ne boli, ne pece) na glansu penisa, a sutradan par crvenih tockica... povremeno osjecam zarenje ali nije nepodnosljivo... zanima me koliko je potrebno da se jave prvi simptomi neke bolesti ili je ovo samo iritacija (djevojka je bila neobrijana pa je to mozda razlog crvenila)
lijep pozdrav i unaprijed zahvaljujem

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nema spolno-prenosive bolesti koja se javlja isti dan. Gotovo sigurno je da je riječ o iritaciji.