Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Dali je moguca trudnoca i kako mogu sprijeciti ako je

Studoš

Pozdrav, malo cu tedaljnije opisati
imao sam jucer odnos sa partnericom sa zastitom ali u pocetku je pocelo bez zastite i trajalo je jako kratko (sveg 5 sec)
nakon sto sam stavio stavio kondom, istrosio se nije bio vise vlazan isao sam ga zamjeniti te samo opet kratko bez kondoma, nisam imao osjecaj kao da sam svrsio ali sam vidio bijelo na glavicu ( to bijelo nije bilo sluzavo kao sperma ili kao sluz koja se izlucuje malo prije, bila je mljekasta ali nije bila sluzava) sve u svemu poslje toga sam stavio kondom... njoj na kalendaru koji prati preko aplikacije na mobitelu pise da joj dani nisu plodni i promjetio sam da nije bila vlazna dolje koliko je prije znala biti, a procitao sam da je to isto bitno stoga napominjem ovdje. sta da radim ako treba dal da joj kupim tablete i dali ce pomoci ?

molim brzi odgovor, i ispricavam se na ovako detaljnom opisu

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pitanje je za ginekologa, a ne dermatologa.