Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

fleke-vrat i dekolte

rakija

Pozdrav,
ljubazno bi molilia za pomoć, jer ne znam ni od kud krenuti u riješavaje problema.
naime, zna mi se pojaviti osip tj crvene fleke po vratu i dekolteu koj ne svrbi i ne smeta niti malo.
primjetila sam da se zna pojaviti (tj. drugi to vide, ja ne osjetim), i to kad se znam iživcirati, ali i nevisno o tome. nisam povezala ni sa parfemom ni sa hranom...
teško mi je to iskontorlirati, pa nosim dolčevite, marame, sakrivam svakako....
kako to riješiti i još bitnije, od čega bi to bilo?
hvala Vam puno!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Možda bi se kod Vas moglo raditi o dermografizmu, ali za sigurnu dijagnozu potreban je dermatološki pregled.