Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

furunkuloza????? ili...

reja2208

na podrucju prepona vec duze vrijeme imam gnojne cireve. ponekad se povuku, ali na kratko vrijeme. iz njih izlazi zuti gnoj, nekad i sukrvica. osjecam veliku nelagodu, bez obloga gaze ne mogu, a o bolvima da i ne pricam. sto da radim?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Krajnje je vrijeme da se javite liječniku da se postavi prava dijagnoza i terapija.

reja2208

da li se mogu naruciti u vasu ambulantu? nisam napomenula da se vec 8 godina lijecim od policitemije rubre vere, na terapiji sam litalirom, pacijent sam bila kod prof.labara, a sad kod dr. roncevica. ako je moguce da se lijecim kod vas, recite mi kakvu uputnicu trebam. zapravo, odakle da krenem, koji lijecnik... bila bih vam veoma zahvalna. lp.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ja radim su subspecijalističkoj ambulanti gdje ne pripadaju ovakvi problemi. Za početak, da se postavi točna dijagnoza, bit će dovoljan pregled dermatologa (npr. u Općoj dermatološkoj ambulanti Klinike za dermatovenerologiju KBC Zagreb).