Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

hemangiom i limfangiom

anamarija 77

Unazad mjesec dana mužu mi je diagnosticiran hemngiom i limfangiom na nosu. Bio je na dermatologiji u Zadru, te mu je preporučeno to dignuti laserskom opracijom u Zagrebu na Šalati, jer u Zadru iste nema. Unazad 15-tak dana pokušavam dobiti bilo kakav podatak dobiti na Šalati gdje? kako? kada? gdje ga naručiti? ali samo me šalju s jednog na drugi odjel (telefonski), te mi je rečeno da toga kod njih nema - pa bi iskoristila priliku da vas pitam da li vi to odstranjujete? i ako da gdje se možemo javiti? te da li se ta operacija plaća ako postoji uputnica?
hvala unaprijed.

Dinko Kaliterna, dr. med.

To možete kod nas uraditi te se javite na 014828-961radi pregleda. Potreban je erbij i neodimij yag laser koje nemaju na Šalati. Svakako savjetujem prvo pregled radi detaljnih pojašnjenja o zahvatu.

MILICA A

Poštovani,
prije 5 godina sam imala nekakvu fleku na nozi jarko crvene boje koja bi pri pritisku izgubila boju (kao da se puni krvlju) u predjelu lista. Prije pola godine opet mi se pojavila skoro na istom mjestu medjutim sada ih imam 6. Jedna je okrugla a druge su nepravilnog oblika ili isprekidane, a prije dva mjeseca sam doibla jednu i na drugoj nozi. Danas sam bila kod svoje doktorice uputila me dermatologu i kaze da takve fleke dosada nije vidjela a ona ce skoro u penziju. Da li imam razloga za zabrinutost. Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Napamet, preko računala Vam ne mogu niti približno reći o čemu je riječ.