Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

hemangiom kod djeteta

just me

Postovana doktorice,

mom je djetetu 5 i pol godina.
Prije 2 mjeseca pojavio mu se hemangiom velicine tocke koju nacrtate kemijskom olovkom. Unutar mjesec dana je prokrvario 2 puta - s time da smo 2. puta krvarenje zaustavljali jacim pritiskom 10-15 minuta.
U ova 2 mjeseca od kada se pojavio hemangiom je narastao do velicine tocke koju nacrtate markerom i puno je vise izbocen iz koze.
Mozete li mi, molim Vas, reci koji je uzrok tomu, treba li na odstranjivanje i sto nam je dalje ciniti.

Najljepsa hvala!!!

Maja Ceković, dr. med.

Ukoliko se krvarenje ponavlja hemangiom treba ukloniti laserom.