Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

hidrociklin

dragan

molim Vas da mi kažete koliko dugo smijem koristiti hidrociklin u suzbijanju ekcema i kolika pauza treba da bude između tretmana.Inače pokazao se efikasan u posljednje vrijeme za razliku od drugih masti.

dr. Krešimir Kostović

Niste naveli o kojoj je vrsti ekcema riječ. Dužina tretmana se određuje individualno ovisno o lokalizaciji, veličini promjena, te odgovoru na liječenje. U principu ne bi trebalo biti većih problema niti kod dulje primjene (ako je ona potrebna).